مهاجرت به كانادا
مهاجرت به كانادا - جديرترين وشهاي مهاجرت به كانادا

بدنيا آوردن بچه در كانادا

بدنيا آوردن بچه در كانادا چقدر هرينه داره ؟ من وهمسرم تصيميم گرفتيم كه بچمون رو در كانادا بدنيا بياريم. خواستم بدونم
اگر كسي تحصيلي بياد و در بدو ورود زايمان كنه،شرايط به چه شكله،
يعني از لحاظ بيمه يا مخارج بيمارستان و هزينه هاي نگهداري بچه يا شهروندي نوزاد،
آيا دولت كانادا تسهيلاتي در نظر گرفته ؟هزينه زايمانم در كانادا چقدر ميشه؟

آيا تولد در كانادا مي تونه به گرفتن اقامت دايم در كانادا كمك كنه؟

بدنيا آوردن بچه در كانادا چه مزايايي براي پدر و مادر داره؟


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۳۹:۴۹ ] [ مهاجرت به كانادا ] [ نظرات (0) ]

تحصيل در كانادا مورد توجه دانشجويان زيادي است به تحصيل در خارج از كشور مشتاقند و كانادا يكي از انتخاب اين دانشجويان عزيز مي باشد زيرا كه سيستم آموزشي در كانادا بسيار عالي و جز با كيفيت ترين ها محسوب مي شود.

كانادا  بعنوان يكي از  كشورهاي مدرن در سيستم آموزشي و تحصيلي ، داراي يك نهاد مدرن است و براي يك شيوه زندگي سالم در محيط آموزشي عالي مناسب است. كانادا داراي دو زبان رسمي انگليسي و فرانسوي است، تقريبا يك چهارم از شهروندان كانادايي فرانسوي صحبت مي كنند كه بيشتر اين افراد در اطراف منطقه فرانكفورت و كبك زندگي مي­كنند.

ما در اين مقاله سعي مي­كنيم اطلاعاتي را در خصوص شرايط تحصيل در كانادا و مراحل  اخذ ويزاي آن را  خدمتتان ارائه دهيم.

تحصيل در كانادا با كدامين مجوز ها ؟

اينكه شما تحصيل را در كشور كانادا انتخاب كرديد قدم اول محسوب مي شود اما در گام هاي بعدي اين است كه شما بتوانيد وارد خاك كانادا شويد و اجازه تحصيل در كانادا را كسب كنيد . در واقع دو نوع روش مهاجرت به كانادا اين منظور هست يكي گرفتن ويزاي تحصيلي كانادا و دوم اينكه شما اقامت دائم كانادا را داشته باشيد تا بتوانيد تحصيل كنيد .

دو معيار مهم جهت دريافت ويزاي تحصيلي كانادا، سطح نمرات شما در آخرين مقطع تحصيلي و  همچنين مهارت هاي زبان انگليسي (در اكثر استان ها) و يا فرانسوي در بعضي ايالات فرانسوي زبان  مي­باشد.

فرايند اخذ ويزاي تحصيلي در كانادا

قبل از شروع مراحل ويزا اولين قدم براي تحصيل در كانادا اخذ پذيرش از يك موسسه آموزشي واقع در  اين كشور است. اين موسسات آموزشي مي­توانند مدارس، كالج ها، مراكز آموزش فني حرفه اي يا دانشگاه ها باشند.

در مرحله دوم براي تحصيل در كانادا ، شخص نياز به يك سند صادر شده توسط دولت كانادا دارد كه به عنوان مجوز دانشجويي شناخته مي­شود. براي اكثر دوره هاي طولاني مدت در كانادا، مجوز دانشجويي ضروري است.

در مرحله بعد درخواست شما طبق قوانين آن كشور ارزيابي مي­شود. ارزيابي اصلي مربوط به امور مالي شماست. شما بايد مدركي كه نشان دهنده هزينه­هاي كافي براي پوشش هزينه­هاي كالج يا دانشگاه خود باشد را داشته باشيد. شما همچنين بايد مدركي داشته باشيد كه نشان دهد مي­توانيد  در طول اقامت خود در كانادا از نظر مالي خود را حمايت كنيد. اگر خانواده­تان ( همسر يا فرزندان شما ) به عنوان همراه با شما مي آيند شما بايد با منابع مالي كافي ثابت كنيد كه هزينه­هاي آنها را نيز مي­توانيد فراهم كنيد.

مدارك مورد نياز جهت اخذ ويزاي تحصيلي در كانادا

اگر مي­خواهيد در كانادا تحصيل كنيد، بايد مدارك زير را داشته باشيد و بايد شرايط زير را احراز كنيد:

  1. در ابتدا بايدمجوز تحصيلي را از اداره مهاجرت كانادا دريافت كنيد. اين مجوز تحصيلي در مورد مطالعات تمام وقت مورد نياز است.
  2. مدارك هويتي از جمله داشتن يك گذرنامه معتبر از كشور خود و داشتن 2 عدد عكس اندازه گذرنامه مورد نياز است.
  3. براي ورود به دانشگاه­هاي كانادا بايد يك مدرك زبان انگليسي ارائه دهيد، مدرك زبان TOEFLو IELTS قابل قبول است.
  4. مدارك مالي كه نشان دهنده حمايت مالي خود در آن كشور است.
  5. علاوه بر اين، دانش آموزان بايد مدركي مبني بر عدم سوء­پيشينه داشته باشند و در صورت لزوم بايد آزمايشات پزشكي را كه نشان دهنده گواهي سلامت شخص است را نيز انجام دهند.

 

 هزينه هاي تحصيل در كانادا

يكي از مهم­ترين جنبه­هاي انتخاب محل تحصيل در خارج از كشور، دانستن هزينه تحصيل در آن كشور است. هزينه­هاي تحصيل در كانادا براي دانشجويان ملي و بين المللي مناسب است. هزينه­هاي تحصيل در كانادا بسته به دوره­هاي آموزشي،  دانشگاه ها و ايالت­ها متفاوت است. به طور كلي هزينه تحصيل در كانادا را مي­توان به سه بخش تقسيم كرد:

  • هزينه ثبت­نام(هزينه هاي ثبت نام 50 تا 150 دلار بسته به نوع دانشگاه متفاوت است)
  • هزينه­هاي تحصيلي) هزينه­هاي تحصيل براي مقطع ليسانس حدودا بين 7?000 دلار تا 15?000 دلار و هزينه هاي تحصيل براي مقطع فوق ليسانس به صورت تقريبي بين 7?000 دلار تا 20?000 دلار را شامل مي شود)
  • هزينه زندگي و هزينه­هاي ديگر (از جمله بيمه، هزينه هاي سفر و هزينه ويزا) هزينه هاي بيمه در هر استان متفاوت است، به صورت تقريبي 500 دلار در سال خواهد بود.

اكثر دانشجويان بين­المللي كه به كانادا مي­آيند هزينه هاي خود را به وسيله جوايز، كمك هزينه تحصيلي و كار نيمه وقت پوشش مي دهند.

شرايط كار براي دانشجويان

تنها دانشگاه­ها و كالج­هاي خوب كانادا از جاذبه­هاي اين كشور براي دانشجويان نيستند. يكي ديگر از عومل جذابيت اين كشور،  اين است كه دانش­آموزان مي­توانند در حالي كه تحصيلات خود را دنبال مي­كنند، كار كنند. براي كار كردن در طول دوره تحصيل شما بايد يك مجوز كار از دانشگاه داشته باشيد. مجوز كار به شما اجازه 20 ساعت كار در هفته را مي­دهد.

در بسياري از برنامه هاي آموزشي آكادميك براي دانشجويان، دوره اي كوتاه براي تجربه كاري بسيار ارزشمند و گاهي اوقات اجباري بر اساس موضوع مورد مطالعه، تحت عنوان دوره كارآموزي در نظر مي­گيرند.

پس از فارغ التحصيلي، شما حق داريد كه براي كار در كانادا به مدت سه سال درخواست تمديد ويزا دهيد. هنگامي كه يك مدرك را از يك موسسه كانادايي اخذ مي­كنيد، فرصت شانس خود را براي كار و اخذ اقامت دائم در  كانادا افزايش مي­دهيد. هنگامي كه شما يك دانش آموز هستيد، مي توانيد اقامت موقت بگيريد ولي اين امكان وجوددارد كه اين اقامت را در صورت يافتن كار در اين كشور تبديل به اقامت دائم كنيد.

براي اينكه بتوانيد در اين كشور به راحتي كار پيدا كنيد داشتن مهارت زبان انگليسي بسيار به شما در اين فرايند كمك مي­كند.

معمولا، دانشگاه ها در كانادا، براي دانشجويان محل اقامتي را  نزديك به دانشگاه در نظر مي­گيرند. معمولا يك اتاق خصوصي را به سختي مي­توان در اختيار داشت زيرا اتاق ها بيشتر با دانش آموزان ديگر مشترك هستند، اما قطعا از طريق جنسيت جدا مي شوند. ميانگين هزينه اقامت در  اتاق خواب: 3000 دلار تا 7،500 دلار در هر سال تحصيلي است.

اگر شخصي بخواهد براي خود خانه اجاره كند، اجاره بسته به موقعيت، كيفيت و در دسترس بودن، بسيار متفاوت است. در كانادا، چندين نوع از خانه هايي وجود دارد كه مي­توانيد به عنوان يك دانشجوي خارجي اجاره كنيد. ميانگين هزينه اجاره آپارتمان 400 تا 1500 دلار در ماه است.

قبل از مهاجرت به كانادا، در طول ماههاي تابستان، تعطيلات ملي يا جشنهاي محبوب، براي پيدا كردن يك خانه مناسب اقدام كنيد.

به طور كلي، هزينه تقريبي زندگي در هر ماه حدودا بين 600 تا 800 دلار خواهد بود البته مقدار هزينه­ هاي شما به شيوه زندگي شما نيز بستگي دارد.

 

در صورت نياز به اطلاعات بيشتر در مورد ويزاي تحصيلي در كانادا، لطفا با ما تماس بگيريد ما در تمام مراحل به شما كمك خواهيم كرد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تحصيل در كانادا،
موضوع:
[ ۹ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۱۵:۴۵ ] [ مهاجرت به كانادا ] [ نظرات (0) ]

مهاجرت به كانادا

شايد شما هم قصد هجرت به كشور كانادا رو داشته باشيد و دراين مورد بخواهيد اطلاعاتي را كسب كنيد.اينكه چرا كانادا را انتخاب كرديد و يا به چه دليل قصدمهاجرت به كانادا را داريد به خودتان مربوط مي شود و ما در اين راستا اطلاعاتي را در اين سايت قرار مي دهيم تا به شما كمكي در اين زمينه كرده باشيم :

آمار مهاجرت به كانادا :

براساس گزارش سازمان ملل، تا سال 2015 بيش از 7ميليون نفر به كانادا مهاجرت كرده‌اند و اين يعني 21درصد جمعيت كل كانادا را مهاجران تشكيل مي‌دهند؛ آماري كه كانادا را به هشتمين كشور مهاجرپذير دنيا تا اين زمان تبديل كرده‌است. در واقع مهاجرت به كانادا يكي از گزينه‌هاي جذاب براي كساني است كه قصد بهبود شرايط كار و زندگي خود را (از طريق مهاجرت) دارند. در اين سايت درباره مهاجرت به كانادا و مسائل مرتبط با آن خواهيم نوشت.

21,9 درصد از كانادايي ها مهاجر هستند، اين در حالي ست كه در سال 1921، تعداد مهاجران 22,3 درصد و در سال 2006، 19,8 درصد بوده است. محققان پيش بيني كرده اند كه تا سال 2036، تعداد مهاجران بيش از 30 درصد جمعيت كل كانادا خواهد بود.

تعداد زيادي از مهاجران به سمت استان هاي غربي كانادا يعني آلبرتا، منيتوبا، ساسكچوان رفته اند، 39 درصد مهاجران استان انتاريو را براي زندگي انتخاب كرده اند، به طوري كه تورنتو و شهرهاي اطراف آن با رشد قابل توجهي تنوع فرهنگي روبرو شده اند.

بر اساس گزارش آماري سالانه اداره آمار كانادا، 5 / 51 % از كانادايي هايي كه در شهر تورنتو زندگي مي كنند و خود را از جامعه اقليت مشهود visible minority مي دانند كه البته اين ميزان به نسبت سال 2011 با افزايش مواجهه شده است.

از نتايج ديگر اين مطالعه آماري اين است كه حدود 22 % از كانادايي ها بيرون از اين كشور به دنيا آمده اند و 1,2 ميليون نفر از سال 2011 تا 2016 به كانادا مهاجرت كرده اند.

در سالهاي پيش اغلب كساني كه به كشور كانادا مهاجرت مي كردند ،از روش مهاجرت نيروي كار ماهر يا به عبارت ديگر متخصصين Federal Skilled Worker Class اقدام مي كردند؛ اين در حالي است كه روش هاي مهاجرت به كشور كانادا بسيار متنوع است. از سوي ديگر با توجه به محدوديت هاي متعددي كه براي مهاجران در نظر گرفته شده است، بسياري از متقاضيان به روش هاي ديگر مهاجرتي روي آورده اند

روشهاي مهاجرت به كانادا

روش هاي مهاجرت به كبك : كبك يكي از بزرگترين استانهاي مهاجرپذير كانادا است كه اغلب فرانسوي زبان هستند و با توجه به فاكتورهاي زير مي شود به ابن استان مهاجرت كرد :

? سرمايه گذاري

? برنامه كار آفريني

? نيروي متخصص استان كبك

? سرمايه گذاري كبك 2017


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مهاجرت به كانادا،
موضوع:
[ ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۹:۵۷ ] [ مهاجرت به كانادا ] [ نظرات (0) ]
Written on 22/05/1397, 08:00 by rozcover
 كاور مبل در تهرانكاور مبل تهرانكاور مبللباسي زيبا كه درعين محافظت از مبل شما زيبايي ان را دوچندان خواهد كرد ِدوخت كاور ژلاتيني و پارچه اي با كيفيتي...
Written on 16/05/1397, 05:40 by rozcover
 تخفيف قيمت كاور مبلخيلي از دوست واسه خريد كاور مبل و يا سارش دوخت پيراهن مبل تقاضاي تخفبف دارند . با اين نوسان قيمت دلار ، خيلي سخت ميشه تخفيف داد ....
Written on 27/04/1397, 09:22 by rozcover
 ‌‌‌‌دوخت كاور ژلاتيني مبلدوخت كاور مبلپيراهن مبل‌‌‌‌دوخت كاور ژلاتيني مبل | پارچه اي مبلطراحي و دوخت انواع كاور ژلاتيني و پارچه براي انواع...

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كاور مبل،
موضوع:
[ ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۳۵:۰۴ ] [ مهاجرت به كانادا ] [ نظرات (0) ]

 2018مهاجرت به كانادا

مهاجرت به كانادا

مهاجرت به كانادا

شايد شما هم قصد هجرت به كشور كانادا رو داشته باشيد و دراين مورد بخواهيد اطلاعاتي را كسب كنيد.اينكه چرا كانادا را انتخاب كرديد و يا به چه دليل قصدمهاجرت به كانادا را داريد به خودتان مربوط مي شود و ما در اين راستا اطلاعاتي را در اين سايت قرار مي دهيم تا به شما كمكي در اين زمينه كرده باشيم :

آمار مهاجرت به كانادا :

براساس گزارش سازمان ملل، تا سال ۲۰۱۵ بيش از ۷ميليون نفر به كانادا مهاجرت كرده‌اند و اين يعني ۲۱درصد جمعيت كل كانادا را مهاجران تشكيل مي‌دهند؛ آماري كه كانادا را به هشتمين كشور مهاجرپذير دنيا تا اين زمان تبديل كرده‌است. در واقع مهاجرت به كانادا يكي از گزينه‌هاي جذاب براي كساني است كه قصد بهبود شرايط كار و زندگي خود را (از طريق مهاجرت) دارند. در اين سايت درباره مهاجرت به كانادا و مسائل مرتبط با آن خواهيم نوشت.

۲۱,۹ درصد از كانادايي ها مهاجر هستند، اين در حالي ست كه در سال ۱۹۲۱، تعداد مهاجران ۲۲,۳ درصد و در سال ۲۰۰۶، ۱۹,۸ درصد بوده است. محققان پيش بيني كرده اند كه تا سال ۲۰۳۶، تعداد مهاجران بيش از ۳۰ درصد جمعيت كل كانادا خواهد بود.

تعداد زيادي از مهاجران به سمت استان هاي غربي كانادا يعني آلبرتا، منيتوبا، ساسكچوان رفته اند، ۳۹ درصد مهاجران استان انتاريو را براي زندگي انتخاب كرده اند، به طوري كه تورنتو و شهرهاي اطراف آن با رشد قابل توجهي تنوع فرهنگي روبرو شده اند.

بر اساس گزارش آماري سالانه اداره آمار كانادا، ۵ / ۵۱ % از كانادايي هايي كه در شهر تورنتو زندگي مي كنند و خود را از جامعه اقليت مشهود visible minority مي دانند كه البته اين ميزان به نسبت سال ۲۰۱۱ با افزايش مواجهه شده است.

از نتايج ديگر اين مطالعه آماري اين است كه حدود ۲۲ % از كانادايي ها بيرون از اين كشور به دنيا آمده اند و ۱,۲ ميليون نفر از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۶ به كانادا مهاجرت كرده اند.

در سالهاي پيش اغلب كساني كه به كشور كانادا مهاجرت مي كردند ،از روش مهاجرت نيروي كار ماهر يا به عبارت ديگر متخصصين Federal Skilled Worker Class اقدام مي كردند؛ اين در حالي است كه روش هاي مهاجرت به كشور كانادا بسيار متنوع است. از سوي ديگر با توجه به محدوديت هاي متعددي كه براي مهاجران در نظر گرفته شده است، بسياري از متقاضيان به روش هاي ديگر مهاجرتي روي آورده اند

روشهاي مهاجرت به كانادا

روش هاي مهاجرت به كبك : كبك يكي از بزرگترين استانهاي مهاجرپذير كانادا است كه اغلب فرانسوي زبان هستند و با توجه به فاكتورهاي زير مي شود به ابن استان مهاجرت كرد :

 سرمايه گذاري

 برنامه كار آفريني

 نيروي متخصص استان كبك

 سرمايه گذاري كبك ۲۰۱۷

 كوچ به كانادا براي درس خواندن فرزندكوچ به كانادا براي درس خواندن فرزند

۲۱ آبان ۱۳۹۷

دانشجوي مهاجر كانادانكاتي براي دانشجوي مهاجر كانادا

۱۹ آبان ۱۳۹۷

مهاجرت به استان نيوبرانزويكدانستني هاي مهاجرت به استان نيوبرانزويك

۱۶ آبان ۱۳۹۷

متولد شدن در كانادامتولد شدن در كانادا

۱۲ آبان ۱۳۹۷

قانون تولد فرزند در كاناداقانون تولد فرزند در كانادا

۱۲ آبان ۱۳۹۷


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مهاجرت به كانادا 2018،
موضوع:
[ ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۹:۵۶ ] [ مهاجرت به كانادا ] [ نظرات (0) ]

كاشت ناخن اصفهان

ذر اين مجموعه آگهي هاي مربوط كاشت ناخن اصفهان به نمايش در خواهد آمد كه شامل بهترين خدمات ناخن و آرايشگاه ها و مراكز كاشت ناخن ناخنكار هاي خوب و حرفه اي اصفهان خواهد بود.


??آموزش و انجام تمامي خدمات تخصصي كاشت ناخن و ديزاين  در اصفهان 09399283948

آموزش كاشت ناخن اصفهان

 

??آموزش دوره ي مقدماتي و پيشرفته??

?آشنايي با ابزار وبرندها
?شناخت ساختار ناخن
?شناخت بيماريهاي كاشت و درمان
?سوهان كشي انواع فرمهاي ناخن
?مانيكور و پديكور بهچند روش
?اصول موادگيري
?سوهان كشي تخصصي
?ريمو كردن/كاور كردن/ترميم كردن
?كاشت موقت
?كاشت قالب
?كاشت ديپينگ
?كاشت ساده باتيپ
?كاشت كريستالي
?كاشت بافرمر
?كاشت با پودرهاي رنگي
?نحوه ي ساخت پودرهاي رنگي
?كاشت تركي
?كاشت فرنچ موقت
?لاك ژل تك مرحله ايي
?ژل پاليش/لاك ژل سه مرحله ايي
?كاشت بيبي بومر ياعامبره
?كاشت بلك لايت

 

????آموزش پك فوق تخصصي گريم يا كاشتهاي پيشرفته????

8 تكنيك به روز كه با اين 8تكنيك هر نوع عكس كاشت پيشرفته ايي ببينيد به راحتي قابله حله براتون 
بعد ازآموزش همين مبحث را ميتوانيد آموزش بديد

?آموزش نحوه ي صدف سازي(تيپ و فرمر )
?تكنيكهاي داخل فرنچ

♦?فرنچ كلاسيك
♦?استيند گلس 
♦?فول گلس
♦?شاترگلس
♦?گلاشير و موزاييك
♦?كاشتهاي الحاقي(تور.گيپور.پارچه.حرير.پولك.كاغذ)
♦?حكاكي
♦?ماربل كاشت
♦?مرمريت واكليل
♦?پر/ميوه ي خشك/گل خشك/فري هندز)
♦?بيبي بومر ياعامبره

?مباني واصول اوليه ي كاشت
?نحوه ي انجام كاشت بدون هواگرفتگي
جهت هماهنگي و رزرو با آيدي يا شماره ي زير در تماس باشيد
09399283948
09138034630
@Elahe_eskandari

 

??آموزش كاشتهاي ژورنالي


اين آيتم ها مخصوص ناخنكاراني مي باشد كه دوره هاي مقدماتي و پيشرفته و تخصصي را گذرانده باشند آموزش كليه ي كاشتهاي ژورنالي به درخواست هنرجو از نحوه ي مواد گذاري تا سوهان كشي


??آموزش آيتمهاي طراحي و ديزاين


صفر تا صد به دلخواه هنرجو

نمونه كارهاي مركز كاشت ناخن آدينا در اصفهان

كاشت ناخن اصفهان، مركز كاشت ناخن اصفهان ، بهتربن مركز كاشت ناخن اصفهان، ناخنكار خوب اصفهان ، آموزش كاشت ناخن اصفهان،آرايشگاه كاشت ناخن اصفهان ، خدمات ناخن اصفهان

 

كاشت ناخن اصفهان، مركز كاشت ناخن اصفهان ، بهتربن مركز كاشت ناخن اصفهان، ناخنكار خوب اصفهان ، آموزش كاشت ناخن اصفهان،آرايشگاه كاشت ناخن اصفهان ، خدمات ناخن اصفهان

براي ديدن نمونه هاي بيشتر مركز كاشت ناخن اصفهان مي توانيد از اينستاگرام ما ديدن كنيد.

روي اينستاگرام مركز كاشت ناخن اصفهان كليك كنيد.

#كاشت_ناخن_عروس#آذين#ژليش#ژل لاك#اصفهان#ناخن#مانيكور# · #كاشت ناخن#ژليش#اصفهان#nail#nailart#szin# · #كاشت ناخن#ژليش#ژل لاك#اصفهان#آذين#ناخن#طراحي · #كاشت ناخن#اصفهان#ژليش#كروم#ژل#بيبي بومر · #كاشت ناخن#كروم#ژليش#آذين#اصفهان#طراحي#gelish# · #كاشت ناخن#اصفهان#ژليش#ژل ...

 
عنواننويسندهكليك ها
طراحي ناخن با قلم در اصفهان نوشته شده توسط كاشت ناخن كليك ها: 44
كاشت ناخن در اصفهان نوشته شده توسط كاشت ناخن كليك ها: 3151
تخفيف كاشت ناخن در اصفهان نوشته شده توسط كاشت ناخن كليك ها: 265
آگهي آموزش كاشت ناخن اصفهان نوشته شده توسط كاشت ناخن كليك ها: 2092
بهترين ناخنكار اصفهان نوشته شده توسط كاشت ناخن كليك ها: 318
آموزش كاشت ناخن با فرمر در اصفهان نوشته شده توسط كاشت ناخن كليك ها: 151
كاشت ناخن دروازه شيراز اصفهان نوشته شده توسط كاشت ناخن كليك ها: 151
طراحي ناخن در اصفهان نوشته شده توسط كاشت ناخن كليك ها: 358
قيمت كاشت ناخن در اصفهان نوشته شده توسط كاشت ناخن كليك ها: 265
ترميم ناخن اصفهان نوشته شده توسط كاشت ناخن كليك ها: 1036

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كاشت ناخن اصفهان،
موضوع:
[ ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۱۷:۵۷ ] [ مهاجرت به كانادا ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب